ساخت وبومی سازی تجهیزات

ساخت وبومی سازی تجهیزات

کارخانجات ساخت و تولید این شرکت در زمینی به مساحت 14 هکتار در شهرک صنعتی فولاد (حومه اصفهان) واقع شده که دارای 4000 مترمربع ساختمانهای اداری و رفاهی می‌باشد. همچنین کارگاه‌های ساخت و تولید آن مشتمل بر کارگاه‌های ساخت، سندبلاست، رنگ آمیزی و بسته بندی به مساحت 90000 مترمربع بوده که بالغ بر 25000 مترمربع آن سرپوشیده و با ماشین آلات و تجهیزات صنعتی لازم جهت ساخت انواع سازه‌های فلزی، مخازن و ماشین آلات صنعتی تجهیز گردیده است که با توجه به امکانات و تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها امکان ساخت و تولید سالانه 24000 تن سازه و تجهیزات میسر می‌باشد.
فعالیتهای اجرایی
این مجموعه شامل کارگاه‌های عملیات آماده سازی، برشکاری، گیوتین، سوراخکاری، ماشین کاری، مونتاژ، جوشکاری، سندبلاست، رنگ آمیزی و بسته بندی بوده که در نهایت پس از اتمام و تحویل قطعات و تجهیزات ساخته شده در صورت درخواست کارفرما مراحل حمل و نصب نیز انجام می‌پذیرد.
از جمله زمینه‌های تخصصی این شرکت در خصوص ساخت و تولید می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:
1-    تهیه دستورالعملها و روشهای ساخت و نصب انواع سازه‌های صنعتی، ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با صنایع سبک و سنگین
2-    تهیه دستورالعملها و فرمهای کنترل کیفی و کنترل پروژه بر اساس استانداردهای بین‌المللی
3-    طراحی، ساخت و نصب انواع اسکلت فلزی و سازه‌های صنعتی و تکنولوژیک
4-    طراحی، ساخت و نصب انواع مخازن تکنولوژیک و تحت فشار
5-    طراحی، ساخت و نصب انواع تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با صنایع فولاد، سیمان، نفت و گاز و پتروشیمی
کنترل کیفیت
کلیه عملیات مذکور بر اساس دستورالعملها و روشهای اجرایی و کنترل کیفی که توسط بخش فنی شرکت تهیه و به تأیید مشاور و کارفرما رسیده صورت می‌پذیرد و هر مرحله با حضور و تأیید دو بخش کنترل کیفی کارگاه و واحد نظارت و بازرسی شرکت انجام می‌گیرد.
این کارگاه تمام مراحل ساخت و تولید را از ابتدای شروع عملیات طراحی تا مرحله انتهایی بسته بندی و ارسال تحت نظارت و بازرسی دقیق بخش‌های کنترل کیفی، برنامه ریزی و کنترل پروژه با حضور کارشناسان مجرب و دارای مجوز بازرسی بین‌المللی انجام می‌دهد و پس از تأیید و ثبت مدارک و سوابق در بخش‌های مذکور، در نهایت کلیه مدارک را تحت عنوان Final Book به همراه مدارک پروژه ارائه می‌نماید.

سایر بخش های تخصصی خرید و ساخت